Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 25 лютого 2019 Останнє оновлення: Понеділок, 25 лютого 2019 Опубліковано: Понеділок, 25 лютого 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

25 лютого 2019 року, під головуванням заступника голови Одеської облдержадміністрації Світлани Шаталової, відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об'єднаних територіальних громад і органів місцевого самоврядування міст обласного значення. У нараді, яка проходила в режимі відео-конференції, взяв участь заступник міського голови Анатолій Корчовий.

На селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації розглядались наступні питання:

-         Про підсумки діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області у 2018 році та визначення основних завдань на 2019 рік;

-         Про перегляд договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у зв’язку з набранням чинності загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель;

-  Про підготовку до проведення святкового ярмарку «Скарби Одещини».

       Під час розгляду зазначених питань, була оголошена інформація про проведені тренування та навчання з цивільного захисту, повідомлено про надзвичайні ситуації, що відбулись на протязі 2018 року, нюанси перегляду договорів земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в окремих районах. Окрім того, обговорювались організаційні моменти майбутнього святкового ярмарку.

Перегляди: 95