Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Субота, 02 березня 2019 Останнє оновлення: Субота, 02 березня 2019 Опубліковано: Субота, 02 березня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

27 лютого 2019 року відбулась 45-а сесія Подільської міської ради VІІ скликання.

На засіданні були присутні 24 з 34 депутатів, що дозволило прийняти всі запропоновані рішення, яких всього було 18.

Проекти щодо внесення змін до програми соціальної підтримки населення м. Подільська на 2018-2019 роки, про затвердження міської цільової програми «Доступна медицина на 2019 – 2020 роки» та про затвердження передавального акту Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді представила перший заступник міського голови Тетяна Агєєва. Всі зміни та доповнення до запропонованих проектів були розглянуті напередодні на профільних депутатських комісіях.

Із п’ятьма проектами перед депутатами виступила Заступник міського голови - начальник фінансового управління Олена Музичук. Вона запропонувала для голосування проекти, що стосувались бюджету міста, вносили зміни до ставок місцевих податківа також регулювали роботу у Центрі надання адміністративних послуг Подільської міської ради.

Заступник міського голови Анатолій Корчовий представив 9 проектів рішень, що вирішували нагальні питання у комунальній сфері міста. Один з проектів затверджував програму благоустрою, ремонту та утримання об’єктів комунальної власності, упорядкування та санітарного оздоровлення територій м. Подільська на 2019 рік

Інформацію про здійснення державної регуляторної політики виконавчим комітетом Подільської міської ради у 2018 році представляла начальник управління економічного розвитку Алла Омельчук.

Всі запропоновані проекти були прийняті і тому роботу депутатського корпусу на 45-ій сесії Подільської міської ради можна вважати плідною і конструктивною.

Перегляди: 93