Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Субота, 02 березня 2019 Останнє оновлення: Субота, 02 березня 2019 Опубліковано: Субота, 02 березня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

28 лютого 2019 року під головуванням мера міста Анатолія Павловича Іванова відбулось чергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради.

Першим питанням, яке розглядалося на засіданні, був розгляд проекту «Про стан виконавчої дисципліни та роботи зі зверненнями громадян у виконавчих органах міської ради за 2018 рік». Начальник відділу діловодства та контролю Надія Назаренко і начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Ярослав Захаров надали докладний звіт про якість розгляду звернень громадян, виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації, виконання функціональних завдань відділів та управлінь міської ради відповідно до затверджених положень, планів роботи виконкому та виконавчіх структур. Велика увага була приділена виконавчий дисципліні, строкам та якості наданих заявникам відповідей, а особливо скаргам.  Додатково, з основного питання, доповідали начальник управлінь та відділів, які мають найбільшу кількість звернень від громадян.

Також на засіданні виконкому розглядалися проекти рішень від управління архітектури, управління комунального господарства та будівництва, служби у справах дітей, соціального гуртожитку, управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради, а також фінансового управління.

Всі проекти рішень були уважно вивчені і прийняті.

 

20190228 1500440

Перегляди: 139