Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 10 квітня 2019 Останнє оновлення: Середа, 10 квітня 2019 Опубліковано: Середа, 10 квітня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

08 квітня 2019 року, під головуванням заступника голови Одеської облдержадміністрації Світлани Шаталової, відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об'єднаних територіальних громад і органів місцевого самоврядування міст обласного значення. У нараді, яка проходила в режимі відео-конференції, взяли участь представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я на чолі із директором Наталією Кушнір.

На селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації розглядалось питання здійснення Головним управлінням Держпраці в Одеській області контрольно-перевірочних заходів з метою легалізації зайнятості максимальної кількості населення та виплати заробітної плати у розмірі не нижче визначеного чинним законодавством. Доповідав з даної теми перший заступник начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Сергій Байдюк.

     Окрім того, під час наради, обговорювались організаційні моменти проведення першого регіонального кінофестивалю короткометражних фільмів «Букет лаванди», який відбудеться в червні.

Перегляди: 128