Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 09 травня 2019 Останнє оновлення: Четвер, 09 травня 2019 Опубліковано: Четвер, 09 травня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

06 травня 2019 року, під головуванням виконуючого обов’язки голови Одеської облдержадміністрації Віталія Свічинського, відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об'єднаних територіальних громад і органів місцевого самоврядування міст обласного значення. У нараді, яка проходила в режимі відео-конференції, взяли участь т.в.о. першого заступника міського голови Марія Мазур, представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я на чолі із директором Наталією Кушнір та представники управління освіти, сім’ї, молоді та спорту на чолі з начальником управління Наталією Добрянською, а також заступник начальника управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради Юрій Дзвоненко.

На селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації розглядався стан підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році і стан проходження в Одеській області весняного призову громадян на строкову військову службу та залучення на контракт до лав Збройних Сил України.

Перегляди: 127