Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 31 травня 2019 Останнє оновлення: П'ятниця, 31 травня 2019 Опубліковано: П'ятниця, 31 травня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

29 травня 2019 року відбулась 48-а сесія Подільської міської ради VІІ скликання.

Після затвердження регламенту почався розгляд запропонованих проектів рішень.

Першим, із дев’ятьма проектами, перед депутатами виступив заступник міського голови Анатолій Корчовий. Запропоновані депутатам рішення стосувались вирішення нагальних питань у комунальній сфері міста. Одне з рішень сесії давало дозвіл на придбання воріт для пожежної частини міста, необхідність у встановленні яких виникла у зв’язку із появою у працівників ДСНС нового пожежного автомобілю, котрий був більшим за розмірами ніж старий транспорт. Також заступник міського голови виступив перед присутніми з інформацією про будівництво та ремонт доріг, соціальних об’єктів та інше.

Заступник міського голови - начальник фінансового управління - Олена Музичук представила проект рішення, що вносим зміни до бюджету міста на 2019 рік.

Тимчасово виконуюча обов’язки першого заступника міського голови Марія Мазур запропонувала для голосування проект рішення «Про реорганізацію закладів Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Подільської міської ради». Окрім того, в.о. першого заступника міського голови проінформувала депутатів та присутніх про заходи до Дня захисту дітей, про високе відзначення в області роботи Подільської міської влади з питань дитячої та сімейної політики, а також щодо роботи Подільської міської ветеранської організації.

Перегляди: 123