Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 31 травня 2019 Останнє оновлення: П'ятниця, 31 травня 2019 Опубліковано: П'ятниця, 31 травня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

30 травня 2019 року під головуванням т.в.о. міського голови Олени Музичук відбулось чергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради.

Основним питанням, яке розглядалося на засіданні, був розгляд звіту про роботу служби у справах дітей Подільської міської ради в 2018- 2019 році. Доповідала з даної теми начальник служби у справах дітей Анастасія Єфімова. Вона розповіла про основні нюанси роботи підрозділу, питання та проблеми, з якими звертаються жителі міста, а також про обсяги проведеної роботи. Додатково з даного питання виступила Таїсія Скрипник, яка опікується дітьми в одному з діючих у Подільську дитячих будинків сімейного типу. Вона подякувала працівникам служби та міській владі за допомогу у вирішенні нагальних проблем і питань ДБСТ.

Також на засіданні виконкому розглядалися проекти рішень від управління архітектури, містобудування і земельних відносин, управління комунального господарства та будівництва, управління освіти, управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради, а також фінансового управління.

Всі проекти рішень були уважно вивчені, обговорені і прийняті.

 

DSC02579

 

DSC02580

 

DSC02604

 

DSC02605

 

DSC02607

Перегляди: 214