Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 28 червня 2019 Останнє оновлення: П'ятниця, 28 червня 2019 Опубліковано: П'ятниця, 28 червня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

26 червня 2019 року відбулась 49-а сесія Подільської міської ради VІІ скликання.

На засіданні були присутні 23 з 34 депутатів, що дозволило прийняти всі запропоновані рішення, яких всього було 19.

Із шістьма проектами перед депутатами виступила Заступник міського голови - начальник фінансового управління Олена Музичук. Вона запропонувала для голосування проекти, що стосувались бюджету міста, вносили зміни до ставок місцевих податків, а також встановлювали  розмір туристичного збору на 2020 рік. Одним з проектів рішень з міського бюджету виділялись кошти на оплату послуг Одеського інституту, який проведе повну експертизу міських тарифів на комунальні послуги. Пов’язано це рішення з тим, що у деяких громадян, які провели власні розрахунки, виникли сумніви у вірності встановлених виконкомом цін на послуги з опалення.

Проект щодо внесення змін до програми зайнятості населення м. Подільська на 2018-2020 роки представила тимчасово виконуюча обов’язки першого заступника міського голови Марія Мазур. Жодних запитань та зауважень у депутатів не виникло.

Заступник міського голови Анатолій Корчовий представив 12 проектів рішень, що вирішували нагальні питання у комунальній сфері міста. Серед представлених проектів рішень був такий, що забезпечував передачу Подільському відділу поліції камер відео спостереження з комплектуючим обладнанням та системи оповіщення населення. Дані камери та системи оповіщення будуть встановлені в парках міста, щоб запобігти можливим актам вандалізму з боку недобропорядних громадян.

Всі запропоновані проекти були прийняті і тому роботу депутатського корпусу на 49-ій сесії Подільської міської ради можна вважати плідною і конструктивною.

Слід зазначити, що після закриття сесії до мікрофону підійшли учасники АТО та ООС, які задали представникам влади питання, що стосувались реконструкції центральної площі міста та встановлення світлин із нашими загиблими земляками. Т.в.о. першого заступника міського голови Марія Мазур в черговий раз відповіла на поставлені питання і пояснила, яка ситуація навколо перенесення зображень бійців є насправді. До розмови також долучився і міський голова, який акцентував увагу присутніх на тому, що міська влада завжди допомагала бійцям і шанує пам’ять тих, хто не повернувся з війни.

Перегляди: 171