Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 27 листопада 2019 Останнє оновлення: Середа, 27 листопада 2019 Опубліковано: Середа, 27 листопада 2019 Автор: Управління освіти, сім'ї та молодіжної політики

Не існує безталанних дітей, - такої думки дотримуються відомі педагоги й філософи усіх часів і народів. «У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити», - вважав Сократ.

    У нашому місті є багато талановитих дітей та молоді, чиї таланти розкриваються і в науці, і в техніці, і в мистецтві. Талановите підростаюче покоління – це наша гордість, наша надія. Багато обдарованих юнаків та дівчат своїми досягненнями прославили наше рідне місто Подільськ в Україні та поза її межами.

       Творча натхненна праця, результативність плідної роботи знаходить нагороду.

     У вересні 2019р. Одеською обласною радоюоголошено конкурс серед талановитої молоді Одещини  на присудження щорічної Премії Одеської обласної ради за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя. Премія талановитій молоді присуджується щороку за досягнення, які сприяють утвердженню міжнародного авторитету та позитивного іміджу Одеського регіону та держави загалом, розвитку суспільно-економічного життя області та країни у 10-ти номінаціях на конкурсних засадах.

       Від міста Подільська кандидатами на присудження Премії стали чотири претенденти  від 4-х установ міста: управління культури Подільської міської ради управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради, комунального підприємства «Телекомпанія «Подільське ефірне телебачення», Подільського прикордонного загону у номінаціях:

– «Золота надія Одещини»;

– «За творчі досягнення»;

– «За особисту мужність»;

– «За активну журналістську діяльність».

       Перемогу здобули:

- Ткач Анна Русланівна – учениця 9-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 м.Подільська Одеської області у номінації «За творчі досягнення»;

- Бабинін Єгор Олександрович - учень 11-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 м.Подільська Одеської області у номінації «Золота надія Одещини»;

- Подолюк Олександр Олександрович – кореспондент КП «Телекомпанія «Подільське ефірне телебачення» у номінації «За активну журналістську діяльність».

       25 листопада 2019р. під час святкового заходу (урочистої частини нагородження), який відбувся в м.Одесі, талановиті подільчани-переможці були нагороджені Дипломом та премією Одеської обласної ради.

           Вітаємо переможців!

Перегляди: 255