Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 02 грудня 2019 Останнє оновлення: Понеділок, 02 грудня 2019 Опубліковано: Понеділок, 02 грудня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

27 листопада 2019 року відбулась п'ятдесят четверта сесія Подільської міської ради 7-го скликання.

З чотирма проектами, що стосуються соціальної сфери життя міста перед присутніми виступила перший заступник міського голови Тетяна Агєєва.

Наступною, з проектами рішень, які вносили зміни і доповнення до бюджету міста, а також регулювали відрахування в бюджет частини прибутку від господарських організацій, виступила заступник міського голови-начальник фінансового управління Олена Музичук.

Заступник міського голови Анатолій Корчовий представив 11 проектів, які вирішували нагальні питання в комунальній сфері міста. Серед представлених проектів приймалося рішення, що стосується конкурсу з вибору керівної компанії індустріального парку. Нагадаю, що «Індустріальний парк» в нашому місті створюється для залучення інвестицій і розвитку промислових потужностей.

Всі запропоновані проекти були прийняті без зауважень, тому роботу депутатського корпусу на п'ятдесят четвертої сесії Подільської міської ради можна вважати плідною і конструктивною.

Перегляди: 116