Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 03 грудня 2019 Останнє оновлення: Вівторок, 03 грудня 2019 Опубліковано: Вівторок, 03 грудня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

28 листопада під головуванням міського голови Анатолія Іванова відбулося чергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради.

Основним питанням, яке розглядалося на засіданні, було рішення про реалізацію на території міста місцевої політики в сфері містобудування, архітектури та земельних відносин. Доповідала по даній темі начальник управління архітектури, містобудування та земельних відносин Тетяна Табан, а також представники суміжних структур. Начальник управління розповіла про основні нюанси роботи підрозділу, питання і проблеми, з якими звертаються мешканці міста, а також про обсяги проведеної роботи.

Міський голова Анатолій Іванов, в свою чергу, відзначив позитивні результати роботи управління, а також дав рекомендації по акцентування роботи на окремих аспектах. Наприклад, на боротьбі з можливими захопленнями землі, а також по контролю за своєчасною сплатою податків на землю.

Перегляди: 109