Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 10 грудня 2019 Останнє оновлення: Вівторок, 10 грудня 2019 Опубліковано: Вівторок, 10 грудня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

10 грудня у Подільську відбулось відкриття сучасного тенісного корту на міському стадіоні «Локомотив».

В урочистому заході, разом із юними подільчанами і досвідченними спортсменами, прийняв участь і заступник міського голови Анатолій Корчовий.  Під час свого виступу перед присутніми він зауважив, що даний спортивний майданчик є одним із найкращих в Одеській області і виконаний за усіма сучасними стандартами. Заступник міського голови висловив сподівання, що в недалекому майбутньому наші тенісисти здобудуть гучні перемоги на різноманітних змаганнях і чемпіонатах.

 

Також до присутніх звернувся і начальник відділу фізичної культури та спорту В'ячеслав Конюхов, який подякував всім, хто прийняв участь у будівництві корту і закликав спортсмені та жителів міста цінувати наше спільне спортивне майно і дотримуватись техніки безпеки.

 

Всі учасники відкриття отримали змогу пограти в теніс та віпробувати нове покриття, ракетки та м'ячі.

 

Тренування та заняття на корті будуть відбуватись абсолютно безкоштовно і кожен бажаючий зможе випробувати свої сили в цьому виді спорту.

Будівництво тенісного корту, а також усіх спортивно-оздоровчих майданчиків у Подільську, відбувається за ініціативи міського голови Анатолія Іванова, при підтримці депутатського корпусу. Не залишились осторонь і спортсмени, які надавили свої пропозиції і рекомендації під час зведення даного об’єкту.

      У перспективі місцевою владую планується відкрити спортивні майданчики в кожній частині міста, як це було зроблено в мікрорайонах Черемушки, Північний та по вулиці Залізничників. 

IMG 20191210 140229

IMG 20191210 140444

IMG 20191210 140622

IMG 20191210 141745 1

Перегляди: 203