Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 23 грудня 2019 Останнє оновлення: Понеділок, 23 грудня 2019 Опубліковано: Понеділок, 23 грудня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

21 грудня 2019 року відбулась 55-та сесія Подільської міської ради.

На засіданні був присутній 23 депутати з 34, якими було затверджено 16 проектів рішень.

Першою, із п’ятьмапроектами, перед депутатами виступила заступник міського голови - начальник фінансового управління – Олена Музичук. Головним з них можна впевнено назвати проект бюджету міста на 2020 рік. Заступник міського голови, під час свого виступу, акцентувала увагу депутатів і присутніх на тому, що незважаючи на зменшення розмірю бюджету, у порівнянні з 2019 роком, прибуток міського бюджету від видатків збільшується. Зменшення бюджету, яке відобразилось у цифрах, пов’язано із тим, що держава, починаючи з наступного року, деякі види послуг буде здійснювати по новій системі розрахунків, а тому зникає необхідність виділяти дані кошти у вигляді субвенцій до місцевих бюджетів по всій країні.

Окрім того приймалось рішення, що надавало потенційним інвесторам знижку на плату за землю на період будівництва, але не більше ніж на 1 рік. Це дасть змогу розвинути промисловий потенціал міста.

З проектами, що  вносили зміни до деяких соціальних програм, перед присутніми виступила перший заступник міського голови Тетяна Агєєва.

З вісьмома проектами рішень перед депутатами виступив заступник міського голови Анатолій Корчовий, який запропонував для голосування проекти з комунальних та земельних питань.

Наступною перед присутніми виступила секретар міської ради Галина Волошина. Вона представили проект рішення «Про план роботи Подільської міської ради на 2020 рік», який було прийнято одноголосно.

Перегляди: 207