Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 06 лютого 2020 Останнє оновлення: Четвер, 06 лютого 2020 Опубліковано: Четвер, 06 лютого 2020 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

05 лютого 2020 року представники виконавчого комітету Подільської міської ради, на чолі із заступником міського голови Анатолієм Корчовим, прийняли участь у терміновій нараді з питань запобігання і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, що була проведена Одеською облдержадміністрацією. Нарада проходила в режимі відеоконференції.

Під час засідання обговорювалось ймовірне погіршення погодних умов, а також план дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Кожна з відповідних структур представила звіти про роботу з підготовки то ліквідації наслідків негоди, а також надала поради представникам органів місцевого самоврядування.

06 лютого також пройшло засідання комісії Одеської облдержадміністрації з вищезазначеного питання. Учасники наради отримали інформацію щодо перших наслідків негоди та прозвітували про свою роботу з їх ліквідації. Місто Подільськ впоралось із негодою без особливих проблемних ситуацій завдяки налагодженій роботи комунальних служб.

 

Перегляди: 44