Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Субота, 08 лютого 2020 Останнє оновлення: Субота, 08 лютого 2020 Опубліковано: Субота, 08 лютого 2020 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

05 лютого 2020 року відбувся брифінг"Про роботу з питань попередження насильства в сім`ї та протидії торгівлі людьми на території м. Подільська за 2019 рік". Співробітники соціальних структур Подільської міської ради, подільського відділу поліції та Подільського міського центру надання вторинної правової допомоги доповідали про виконану роботу з даного питання, адже насильство в сім’ї може здійснюватися не лише між чоловіком та дружиною, але й по відношенню до дітей або людей похилого віку.

Наприклад, заступник директора-начальника управління праці, соціально-трудових відносин та сімейної політики Ірина Шульженко доповіла про організаційні заходи Департаменту соціальної та сімейної політики з вищезазначеного питання, а також про роботу профільної координаційної ради. Окрім того, начальник управління розповіла про роботу із налагодження взаємодії із усіма суб’єктами, що здійснюють заходи із запобігання насильства в сім’ї.

Про роботу із захисту прав дітей розповіла начальник служби у справах дітей Анастасія Єфімова, а про соціальний супровід осіб, що опинились у складних життєвих обставинах доповіла директор Центру соціальних служб Ірина Коломейчук. У кожного з учасників брифінгу була змістовна та цікава доповідь про роботу з даного питання, що може так чи інакше торкнутись кожного з нас.

Перегляди: 142