Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 24 березня 2020 Останнє оновлення: Вівторок, 24 березня 2020 Опубліковано: Вівторок, 24 березня 2020 Автор: Виконавчий комітет міської ради

З метою інформування населення міста Подільська щодо ситуації із захворюваністю на ГРИП та ОРВІ і запобігання розповсюдженню недостовірної інформації, "Центр первинної медико-санітрної допомоги Подільської міської ради" та "Подільська міська лікарня" повідомляють!

Станом на 24.03.2020 року в КНП "ЦПМСД" зареєстровано хворих на ГРИП та ОРВІ: 41 пацієнт.

        Подільська міська лікарня повідомляє, що 24.03.2020 року, у зв’язку з появою відповідних симптомів, пацієнту з Подільського району, що повернувся із країни Європи, встановлено підозру на COVID-19. У пацієнта були відібрані необхідні аналізи і відправлені на дослідження та встановлення остаточного діагнозу. В даний час обстеження продовжується, пацієнт поміщений до спеціалізованого боксу в інфекційному відділенні міської лікарні. До нього застосовують визначені до наказу МОЗ заходи з лікування. Але просимо не панікувати, діагноз ще не підтверджений!

      Найголовніше під час загрози розповсюдження вірусного захворювання – не залишати домівку без гострої необхідності, дотримуватись правил особистої гігієни, провітрювати та дезінфікувати приміщення, дотримуватись дистанції при спілкуванні, уникати місць масового скупчення людей та носити медичні маски.

Перегляди: 314