Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 14 травня 2020 Останнє оновлення: Четвер, 14 травня 2020 Опубліковано: Четвер, 14 травня 2020 Автор: Перший заступник голови комісії – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.В. КОРЧОВИЙ

ПРОТОКОЛ № 17/2020

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради

 

від 14 травня 2020 року

Головувавперший заступник голови комісії Корчовий А.В.

Присутні:       члени комісії

Запрошені:   за окремим списком

Порядок денний:

1. Щодо продовження карантину спричиненого коронавірусом COVID-19 та зняття деяких обмежувальних заходів на території міста Подільськ

Епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 на території місті Подільськ та Подільського району залишається неблагополучною станом на 14.05.2020 року загальна кількість хворих з амбулаторно підтвердженим діагнозом на території Подільського району становить 363 випадки, із них місто Подільськ - 273 випадки, Подільський район - 84 випадки, інші - 6 випадків.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 04.05.2020 року № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», Протоколу № 19 Позачергового засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Одеської обласної державної адміністрації від 08 травня 2020 року, для запобігання поширенню на території міста Подільськ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, комісія

ВИРІШИЛА:

1. З 15 травня 2020 року, частково зняти карантинні обмеження за умови дотримання протиепідемічних заходів, а саме:

 

- дозволити відвідування:

парків, скверів та зон відпочинку;

дитячих та спортивних площадок розташованих на вулиці.

З дотриманням соціальної дистанції.

- дозволити роботу:

            салонів краси, перукарень;

магазинів непродовольчих товарів (крім тимчасових споруд);

стоматологічних кабінетів;

закладів побутового обслуговування;

станцій технічного обслуговування автомобілів;

адвокатів, нотаріусів.

За умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту, проведення дезінфекції в приміщеннях кожні 3 години, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 20 м2 торгівельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів визначених законодавством України.

В разі недотримання встановлених санітарних та протиепідемічних заходів діяльність суб’єкта господарювання буде припинено.

 

2. Дозволити роботутранспортних засобів в режимі таксі за наступних умов:

- перебування водія та пасажирів в засобах індивідуального захисту (маска, рукавички);

- перевезення не більше одного пасажира, або більше за умови, якщо пасажири є членами однієї родини та спільно мешкають.

- проведення дезінфекції салону автомобіля після кожної поїздки;

В разі недотримання встановлених санітарних та протиепідемічних заходів буде припинено їх діяльність.

4. На період проведення карантинних заходів залишається під забороною:

- робота: міських ринків, міського, приміського транспорту, спортзалів, фітнес-центрів та закладів ресторанного господарства (громадського харчування).

- виносна торгівля та торгівля з машин;

- проведення масових заходів;

- переміщення людей групами більш ніж 2 чоловіки (крім супроводу дітей);

- перебування в громадських місцях без маски чи респіратора;

- перебування в громадських місцях осіб, які не досягнули 14 років, без супроводу дорослих;

- перебування на вулиці без документів, що засвідчують особу;

- самовільно залишати місця обсервації/самоізоляції.

5. ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський  ОЛЦ  МОЗ України» (Яковленко А.В.) продовжити роботу щодо:

- проведення моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, тяжкі гострі респіраторні захворювання, пневмонії, підозри на COVID-19 серед населення м. Подільськ, з метою своєчасного  проведення протиепідемічних заходів.

- проведення епідеміологічного розслідування кожного випадку підозри на COVID-19, з уточненням джерела інфікування, визначенням кола контактних осіб для проведення медичного спостереження за ними протягом інкубаційного періоду та їх лабораторного обстеження.

- проведення заключної дезінфекції у кожному вогнищі підозри на COVID-19.                 

6. Начальнику управління економічного розвитку Подільської міської ради (Омельчук А.М.)

- довести до суб’єктів господарювання інформацію пункту 1 протоколу.

- розмістити на офіційному сайті міста Подільськ Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року № 16, 17, 18, 19, 20 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів».

- спільно з представниками Подільського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський  ОЛЦ  МОЗ України» проводити постійні рейди на території міста, з приводу дотримання суб’єктами господарювання умов встановлених санітарних та протиепідемічних заходів.

7. 4 ДПРЗ ГУ ДСНС в Одеській області (Унтілов Ю.В.) продовжити виконання заходів щодо проведення дезінфекції місць загального користування м. Подільськ.

                                                                                              Термін: два рази на тиждень до закінчення карантинних заходів

8. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради (ЗАХАРОВУ Я.В.), посилити профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання обмежувальних заходів, правил поведінки та профілактики гострої вірусної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, першого заступника голови комісії КОРЧОВОГО А.В.

 

Перший заступник голови комісії – заступник

міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                   А.В. КОРЧОВИЙ

 

Секретар комісії - заступник начальника управління

забезпечення діяльності виконавчого комітету та

міської ради з питань надзвичайних ситуацій та

цивільного захисту населення                                                                                 Ю.О. ДЗВОНЕНКО

Перегляди: 180