Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 20 травня 2020 Останнє оновлення: Четвер, 21 травня 2020 Опубліковано: Середа, 20 травня 2020 Автор: Перший заступник голови комісії – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.В. КОРЧОВИЙ

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ

БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

проспект Шевченка, 2, м. Подільськ, Одеської області, 66300, тел. 2-45-54

 


ПРОТОКОЛ № 18/2020

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради

 

від 18 травня 2020 року

Головував: перший заступник голови комісії Корчовий А.В.

Присутні:       члени комісії

Запрошені:   за окремим списком

Порядок денний:

1. Щодо продовження карантину спричиненого коронавірусом COVID-19 та зняття деяких обмежувальних заходів на території міста Подільськ

Епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 на території місті Подільськ та Подільського району залишається неблагополучною станом на 18.05.2020 року загальна кількість хворих з амбулаторно підтвердженим діагнозом на території Подільського району становить 398 випадки, із них місто Подільськ - 303 випадки, Подільський район - 89 випадків, інші - 6 випадків.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 04.05.2020 року № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», Протоколу № 19 Позачергового засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Одеської обласної державної адміністрації від 08 травня 2020 року, для запобігання поширенню на території міста Подільськ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. Начальнику управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради (Добрянській Н.В.) припинити з чергування на контрольно-перепускних пунктах (карантинних постах) підпорядкованих медичних працівників.

термін виконання – 19.05.2020 року

2. Начальнику Подільського ВП ГУНП в Одеській області (Ноздратенко О.М.), Начальнику 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області (Унтілов Ю.В.)

Припинити чергування особового складу на контрольно перепускних пунктах (карантинних постах) № 3 (виїзд в сторону с. Федорівка ) та № 7 (виїзд в сторону с. Олександрівка).

термін виконання – 20.05.2020 року

3. Начальнику управління комунального забезпечення та будівництва Подільської міської ради (Плахотний О.А.), відповідно до пунктів № 1 та 2 даного рішення провести корегування розрахунків забезпечення харчуванням працівників, які залучені до чергування на контрольно-перепускних пунктах (карантинних постах).

термін виконання –19.05 та 21.05.2020 року

4. ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» (Яковленко А.В.) продовжити роботу щодо:

- проведення моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, тяжкі гострі респіраторні захворювання, пневмонії, підозри на COVID-19 серед населення м. Подільськ, з метою своєчасного проведення протиепідемічних заходів.

- проведення епідеміологічного розслідування кожного випадку підозри на COVID-19, з уточненням джерела інфікування, визначенням кола контактних осіб для проведення медичного спостереження за ними протягом інкубаційного періоду та їх лабораторного обстеження.

- проведення заключної дезінфекції у кожному вогнищі підозри на COVID-19.                 

5. Начальнику управління економічного розвитку Подільської міської ради (Омельчук А.М.)

- спільно з представниками Подільського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» проводити постійні рейди на території міста, з приводу дотримання суб’єктами господарювання умов встановлених санітарних та протиепідемічних заходів.

6. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради (ЗАХАРОВУ Я.В.), продовжити профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання обмежувальних заходів, правил поведінки та профілактики гострої вірусної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, першого заступника голови комісії КОРЧОВОГО А.В.

 

Перший заступник голови комісії – заступник

міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                   А.В. КОРЧОВИЙ

 

Секретар комісії - заступник начальника управління

забезпечення діяльності виконавчого комітету та

міської ради з питань надзвичайних ситуацій та

цивільного захисту населення                                                                                 Ю.О. ДЗВОНЕНКО

Перегляди: 62