Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 21 травня 2020 Останнє оновлення: Четвер, 21 травня 2020 Опубліковано: Четвер, 21 травня 2020 Автор: Перший заступник голови комісії – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.В. КОРЧОВИЙ

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ

БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

проспект Шевченка, 2, м. Подільськ, Одеської області, 66300, тел. 2-45-54

 


ПРОТОКОЛ № 19/2020

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради

 

від 21 травня 2020 року

Головував: перший заступник голови комісії Корчовий А.В.

Присутні:       члени комісії

Запрошені:   за окремим списком

Порядок денний:

1. Щодо продовження карантину спричиненого коронавірусом COVID-19 та зняття деяких обмежувальних заходів на території міста Подільськ

Епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 на території місті Подільськ та Подільського району залишається неблагополучною станом на 20.05.2020 року загальна кількість хворих з амбулаторно підтвердженим діагнозом на території Подільського району становить 404 випадки, із них місто Подільськ - 308 випадків, Подільський район - 90 випадків, інші - 6 випадків. 8 летальних випадків із них: м. Подільськ – 7, Подільський район – 1.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 04.05.2020 року № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», Протоколу № 19 Позачергового засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Одеської обласної державної адміністрації від 08 травня 2020 року, для запобігання поширенню на території міста Подільськ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. 1. У зв’язку з продовженням карантину на всій території України та ростом у місті Подільськ захворювання на гостру респіраторну хворобу хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, подовжити функціонування Подільської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області у режимі надзвичайної ситуації до 22 червня 2020 року.

                                                                                              На період проведення карантинних заходів

2. З 22 травня 2020 року, частково зняти карантинні обмеження за умови дотримання протиепідемічних заходів, а саме:

 

- дозволити роботу:

            ринків ТОВ “Одеса”, ТОВ “ІМПЕКС ЛОГІСТИК.”;

            магазинів з продажу непродовольчих товарів (включаючи тимчасові споруди).

За умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту, проведення дезінфекції в приміщеннях кожні 3 години, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 м2 торгівельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів визначених законодавством України.

В разі недотримання встановлених санітарних та протиепідемічних заходів діяльність суб’єкта господарювання буде припинено.

 

3. На період проведення карантинних заходів залишається під забороною:

- робота: КП «Подільський міський ринок», міського, приміського транспорту, спортзалів, фітнес-центрів та закладів ресторанного господарства (громадського харчування).

- виносна торгівля та торгівля з машин;

- торгівля поза магазинами (включаючи пересувну мережу);

- розміщення товарів біля магазинів (в тому числі тимчасових спорудах);

- проведення масових заходів;

- переміщення людей групами більш ніж 8 чоловік (крім супроводу дітей);

- перебування в громадських місцях без маски чи респіратора;

- перебування в громадських місцях осіб, які не досягнули 14 років, без супроводу дорослих;

- перебування на вулиці без документів, що засвідчують особу;

- доступ до храмів та церков, що розташовані на території міста Подільськ, для їх відвідування громадянами;

- самовільно залишати місця обсервації/самоізоляції.

4. ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» (Яковленко А.В.) продовжити роботу щодо:

- проведення моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, тяжкі гострі респіраторні захворювання, пневмонії, підозри на COVID-19 серед населення м. Подільськ, з метою своєчасного проведення протиепідемічних заходів.

- проведення епідеміологічного розслідування кожного випадку підозри на COVID-19, з уточненням джерела інфікування, визначенням кола контактних осіб для проведення медичного спостереження за ними протягом інкубаційного періоду та їх лабораторного обстеження.

- проведення заключної дезінфекції у кожному вогнищі підозри на COVID-19.                 

5. Начальнику управління економічного розвитку Подільської міської ради (Омельчук А.М.)

- довести до суб’єктів господарювання інформацію пункту 2 протоколу.

- розмістити на офіційному сайті міста Подільськ Постанови Головного державного санітарного лікаря України № 14 від 27.04.2020 року № 21 від 16.05.2020 року.

- спільно з представниками Подільського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» проводити постійні рейди на території міста, з приводу дотримання суб’єктами господарювання умов встановлених санітарних та протиепідемічних заходів.

- розробити проект рішення про виділення коштів з резервного фонду на виконання заходів пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації в м. Подільськ відповідно до статті 22 Постанови Кабінету Міністрів від 29 березня 2002 р. №415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету», а саме: закупівля апарату штучної вентиляції легень експертного класу на суму 1100000,00 грн

6. 4 ДПРЗ ГУ ДСНС в Одеській області (Унтілов Ю.В.) продовжити виконання заходів щодо проведення дезінфекції місць загального користування м. Подільськ.

                                                                                              Термін: два рази на тиждень до закінчення карантинних заходів

7. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради (ЗАХАРОВУ Я.В.), продовжити профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання обмежувальних заходів, правил поведінки та профілактики гострої вірусної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, першого заступника голови комісії КОРЧОВОГО А.В.

 

Перший заступник голови комісії – заступник

міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                   А.В. КОРЧОВИЙ

 

Секретар комісії - заступник начальника управління

забезпечення діяльності виконавчого комітету та

міської ради з питань надзвичайних ситуацій та

цивільного захисту населення                                                                                  Ю.О. ДЗВОНЕНКО

Перегляди: 160