Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 22 травня 2020 Останнє оновлення: П'ятниця, 22 травня 2020 Опубліковано: П'ятниця, 22 травня 2020 Автор: Перший заступник голови комісії – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.В. КОРЧОВИЙ

ПРОТОКОЛ № 20/2020

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради

 

від 22 травня 2020 року

Головував: перший заступник голови комісії Корчовий А.В.

Присутні:       члени комісії

Запрошені:   за окремим списком

Порядок денний:

1. Щодо продовження карантину спричиненого коронавірусом COVID-19 та зняття деяких обмежувальних заходів на території міста Подільськ

Епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 на території місті Подільськ та Подільського району залишається неблагополучною станом на 21.05.2020 року загальна кількість хворих з амбулаторно підтвердженим діагнозом на території Подільського району становить 404 випадки, із них місто Подільськ - 308 випадків, Подільський район - 90 випадків, інші - 6 випадків. 8 летальних випадків із них: м. Подільськ – 7, Подільський район – 1.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 04.05.2020 року № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», Протоколу № 19 Позачергового засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Одеської обласної державної адміністрації від 08 травня 2020 року, для запобігання поширенню на території міста Подільськ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. З 23 травня 2020 року, частково зняти карантинні обмеження за умови дотримання протиепідемічних заходів, а саме: дозволити діяльність суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування із здійснення замовлень на винос за умови:

- якщо суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”;

- забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту;

- дотримання суб’єктом господарювання встановлених санітарних та протиепідемічних заходів в закладах громадського харчування;

- дотримання персоналом при наданні послуг п. 7, 9, 10 «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року № 18.

В разі недотримання встановлених санітарних та протиепідемічних заходів діяльність суб’єкта господарювання буде припинено.

2. На період проведення карантинних заходів залишається під забороною:

- робота: КП «Подільський міський ринок», міського, приміського транспорту, спортзалів, фітнес-центрів та закладів ресторанного господарства (громадського харчування в приміщенні).

- адресна доставка замовлень;

- торгівля з машин;

- торгівля поза магазинами (включаючи пересувну мережу);

- розміщення товарів біля магазинів (в тому числі тимчасових спорудах);

- проведення масових заходів;

- переміщення людей групами більш ніж 8 чоловік (крім супроводу дітей);

- перебування в громадських місцях без маски чи респіратора;

- перебування в громадських місцях осіб, які не досягнули 14 років, без супроводу дорослих;

- перебування на вулиці без документів, що засвідчують особу;

- доступ до храмів та церков, що розташовані на території міста Подільськ, для їх відвідування громадянами;

- самовільно залишати місця обсервації/самоізоляції.

3. ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» (Яковленко А.В.) продовжити роботу щодо:

- проведення моніторингу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, тяжкі гострі респіраторні захворювання, пневмонії, підозри на COVID-19 серед населення м. Подільськ, з метою своєчасного проведення протиепідемічних заходів.

- проведення епідеміологічного розслідування кожного випадку підозри на COVID-19, з уточненням джерела інфікування, визначенням кола контактних осіб для проведення медичного спостереження за ними протягом інкубаційного періоду та їх лабораторного обстеження.

- проведення заключної дезінфекції у кожному вогнищі підозри на COVID-19.                   4. Начальнику управління економічного розвитку Подільської міської ради (Омельчук А.М.)

- довести до суб’єктів господарювання інформацію пункту 1,2 протоколу.

- спільно з представниками Подільського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» проводити постійні рейди на території міста, з приводу дотримання суб’єктами господарювання умов встановлених санітарних та протиепідемічних заходів.

5. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради (ЗАХАРОВУ Я.В.), продовжити профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання обмежувальних заходів, правил поведінки та профілактики гострої вірусної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, першого заступника голови комісії КОРЧОВОГО А.В.

 

Перший заступник голови комісії – заступник

міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                   А.В. КОРЧОВИЙ

 

Секретар комісії - заступник начальника управління

забезпечення діяльності виконавчого комітету та

міської ради з питань надзвичайних ситуацій та

цивільного захисту населення                                                                     Ю.О. ДЗВОНЕНКО

Перегляди: 131