Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 01 квітня 2021 Останнє оновлення: Четвер, 01 квітня 2021 Опубліковано: Четвер, 01 квітня 2021 Автор: Виконавчий комітет Подільської міської ради

                                          

31 березня очільник Подільської громади Анатолій Іванов підписав меморандум з Одеською дирекцією ДП «Укрпошта».

Захід відбувся з ініціативи голови Одеської обласної ради Григорія Діденко. Також одним з організаторів є представник Півночі Одещини і Подільської громади від партії "Слуга народу" Олександр Маланюк.

Мова йде про збереження стаціонарних відділень у населених пунктах, де мешкає менше двох тисяч людей. Раніше анонсувалося, що їх повністю замінять мобільні відділення, які будуть приїжджати в село за розкладом.

Меморандум передбачає, що на умовах співфінансування для проблемних відділень закупається нове обладнання. Як розказав голова Одеської дирекції «Укрпошти» Сергій Дрозд, таким чином можна врятувати відділення у селах з населенням понад 1 200 мешканців. Для менших сіл зберігати відділення не є доцільним. До того ж приміщення всіх сільських відділень потребують ремонту.

Анатолій Іванов, як і інші голови громад, підкреслив значущість поштових відділень у селі, адже зараз «Укрпошта» виконує там важливу соціальну функцію, зокрема дуже важливим є отримання пенсії.

IMG 6226

IMG 6228

IMG 6229

IMG 62271

IMG 6231

 

Перегляди: 46