Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 28 червня 2021 Останнє оновлення: Понеділок, 28 червня 2021 Опубліковано: Понеділок, 28 червня 2021 Автор: Виконавчий комітет Подільської міської ради

Шановні жителі громади!

28 червня ми відзначаємо День Конституції України. Це велике свято для кожного з нас. Адже Конституція держави – основоположний документ, за яким ми живемо, будуємо та розвиваємо нашу країну. Недарма день прийняття Конституції – єдине державне свято, закріплене у самій Конституції.
Сьогодні Основному закону України виповнюється 25 років. Вже чверть століття він гарантує українцям дотримання найголовніших прав людини – права на життя, свободу, особисту недоторканість, повагу до гідності та вільний розвиток. Для України ж Конституція – це її особистий «паспорт», який декларує цілісність, суверенітет та незалежність серед інших країн світу. Тому ми маємо поважати і берегти Основний закон держави, який є спільною цінністю і надбанням українського народу.
У цей день я бажаю кожному жителю Подільської міської громади, щоб Основний закон держави завжди вірно захищав Ваші права і був запорукою стабільного і гідного життя у рідній країні. Добробуту нам усім, миру, добра і процвітання! З Днем Конституції, громадо!
 
Подільський міський голова Анатолій Іванов.
Перегляди: 471