Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 06 липня 2016 Останнє оновлення: Середа, 06 липня 2016 Опубліковано: Середа, 06 липня 2016 Автор: Любов Кузьменко "Одеські вісті"

muxeum

До цього музею ми завітали, приїхавши на відкриття Подільського загальноміського проекту «Культура». 

Як розповіли директорка Олена Кобилюк і доглядач Володимир Доскач, він уперше розчинив свої двері в затишному міському Будинку культури у квітні 2010 року. До цього збірня працювала у пристосованому приміщенні, яке не відповідало нормам збереження музейного фонду. 

До уваги відвідувачів три експозиційні зали з історії та природи Подільського краю, велике приміщення картинної галереї, де виставлено роботи народних майстрів. А у виставковій залі оформляються експозиції, присвячені визначним датам року. 

Загалом є 16 експозиційних розділів: археологічний, етнографічний, є присвячені громадянській війні, Другій світовій, історії та природі краю. 

У виставковій залі – постійна експозиція самодіяльних художників. Нещодавно відбувся публічний дебют графіки Олега Самотєєва, а нині тут вперше виставляється Олександр Гужов (олівець, пастель, акварель). Це вже дев’ята виставка по відкритті музею.

Плідною є співпраця з навчальними закладами міста, міською бібліотекою. Проводяться заходи зі школярами: уроки мужності, історико-природничі конкурси, краєзнавчі вікторини. На сьо­годні в музеї побувало понад чотири тисячі відвідувачів, проведено 169 екскурсій.

Стали традиційними літературні бесіди. Кілька днів тому мешканці Кодимського району та Подільська мали змогу поспілкуватися з письменником Богданом Сушинським.

– Ми раді всім, хто хоче відчути подих історії, дізнатися більше про земляків, відкрити для себе нові імена. Тож до нових зустрічей! – говорить Олена Кобилюк.

Рубрика: 

Культура

Любов Кузьменко "Одеські вісті"

Перегляди: 2295