Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 25 серпня 2016 Останнє оновлення: Четвер, 25 серпня 2016 Опубліковано: Четвер, 25 серпня 2016 Автор: Інструктор – методист центра «Спорт для всіх» Мельниченко Г.П.

        З  метою організації змістовного дозвілля серед дітей, підлітків і молоді, зміцнення їх здоровяшляхом залучення до регулярних занять спортом, активізації фізкультурно – оздоровчого напрямку роботи влітку та популяризації дворового футболу в місті Подільським центром фізичного здоровя населення «Спорт для всіх»  з 18 по 23 серпня 2016 року на спортивному майданчику мікрорайону Черемушки був проведений традиційний турнір з дворового футболу серед збірних команд дітей та підлітків, який проводився  в плані «Оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків влітку – 2016 року».

          В цьому році взяло участь в змаганнях 8 команд з різних мікрорайонів міста. Це команди : «Центр», «Черемушки - 2», «Черемушки - 1», «Комсомольська», «Комсомольська -2», «Цукровий завод», «Черемушки» та «Дюймовочки». Команди – учасники турніру грали по коловій системі в сім турів, переможець якої визначався за кращою різницею набраних очок та кількістю забраних голів.

          Під час ігор на майданчику панувала дружня та весела атмосфера. Цікаво було спостерігати за командою дівчат, які в кожній грі намагались не поступатись хлопцям. Вболівальники криками підтримували свої команди, що допомагало гравцям в боротьбі.

           Після закінчення змагань командні результати такі:

1 місце – «Центр»;

2 місце – «Черемушки - 2»;

3 місце – «Черемушки - 1»;

4 місце – «Комсомольська»;

5 місце – «Цукровий завод»;

6 місце – «Черемушки - 3»;

7 місце – «Дюймовочки»;

8 місце – «Комсомольська - 2».

       Всі учасники були нагороджені грамотами, статуетками та солодкими подарунками. Окрім того, відзнаки отримали найкращі гравці – Бубнов Іван, Григор’єв Микола, Німір Азіз, Олійников Роман, Гвоздієвська Анастасія, Підлубний Єгор, Жуковський Максим та Спину Микита.

        Подільський центр фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» та учасники змагань висловлюють щиру подяку Могилі Сергію Вікторовичу – директору Подільських інтернет мереж , який виступив спонсором даних змагань.

        Літо – період відпочинку та змістовного дозвілля дітей. Вітаємо переможців та призерів змагань та запрошуємо всіх 7, 8, 9 вересня 2016 року на спортивні майданчики мікрорайонів міста, а 10 вересня 2016 року на спорткомплекс «Локомотив» для святкування Дня фізичної культури та спорту України.

         Інструктор – методист центру «Спорт для всіх»                             Мельниченко Г.П.


 

 

 

 

 

 

 

 

Перегляди: 377