Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 23 травня 2017 Останнє оновлення: Вівторок, 23 травня 2017 Опубліковано: Вівторок, 23 травня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

22 травня 2017 року у міськвиконкомі, під головуванням першого заступника міського голови Тетяни Понепалюк, відбулось засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення, на якому були присутні 9 осіб.

На розгляд координаційної ради були винесені наступні питання:

  1. Надання адресної матеріальної допомоги Гояну Святославу Вікторовичу відповідно до міської цільової програми підтримки населення.
  2. Надання адресної матеріальної допомоги з місцевого бюджету інвалідам, людям похилого віку, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим громадянам у зв’язку з хворобою та важким матеріальним становищем.
  3. Розгляд заяв учасників АТО щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та для оформлення документів на земельну ділянку.
  4. Надання адресної матеріальної допомоги з місцевого бюджету переселенцям із зони проведення АТО.
  5. Розгляд клопотання голови ради ветеранів міста Бацури С.Ю. щодо надання матеріальної допомоги з нагоди ювілейних дат.

Питання соціального захисту малозабезпечених верств населення завжди знаходиться під особливим контролем керівництва міста та вирішуються фахівцями відповідних служб максимально об'єктивно.

DSC01123

DSC01124

Перегляди: 209