Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 31 травня 2017 Останнє оновлення: Середа, 31 травня 2017 Опубліковано: Середа, 31 травня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

24 травня 2017 року відбулась чергова сесія Подільської міської ради VІІ скликання.

На засіданні були присутні 26 з 34 депутатів, що дозволило прийняти всі запропоновані рішення.

Перший проект, який розглядався на сесії, стосувався міського бюджету і представила його заступник міського голови - начальник фінансового управління - Олена Музичук. .

Наступні два проекти рішень були представлені депутатам першим заступником міського голови Тетяною Понепалюк. Ці проекти стосувалися питань соціальної сфери життя міста.

Далі, з десятьма проектами рішень, перед депутатами виступив заступник міського голови Анатолій Корчовий, який запропонував для голосування проекти про надання дозволу комунальним організаціям взяти кредит на розвиток, а також про перейменування станції Котовськ та інші проекти, що стосуються комунальної сфери.

Незважаючи на те, що по деяким питанням виникли палкі дискусії, всі запропоновані проекти були прийняті і тому 22-у сесію Подільської міської ради можна вважати плідною і конструктивною.

DSC01141

DSC01147

DSC01153

Перегляди: 167