Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 06 червня 2017 Останнє оновлення: Вівторок, 06 червня 2017 Опубліковано: Вівторок, 06 червня 2017 Автор: Інструктор–методистцентру«Спортдлявсіх» Мельниченко Г.П.

  В рамках серії літніх спортивно–масових заходів під гаслом «Спорт для всіх у кожному дворі» в нашому місті на територіях спортивних майданчиків по вулиці Армійській 544 та мікрорайоні Черемушки, 28 травня та 01 червня 2017 року інструкторами  - методистами Подільського центру фізичного здоров’я населення   «Спорт для всіх» були проведені «Клуби вихідних днів». Програма даних заходів включала змагання з волейболу, футболу та «Штрафний кидок» - найбільша кількість влучень у баскетбольне кільце.

Головною метою центра, а саме його працівників було прагнення відволікти дітейвід комп’ютерів та планшетів і провести час весело та з користю для здоров’я.

Участь у заходах прийняло чимало підлітків та маленьких жителів нашого міста, які хотіли з користю провести вечір.

Ігри видались дуже цікавими, кожен учасник незважаючи на спеку намагався привести свою команду до перемоги. Навіть після результатів захоплюючихігор всі прагнули продовження. Та продовженням стало не менш цікаве змагання «Штрафний кидок», де переможцями ставали учасники з найбільшою кількістю влучень у баскетбольне кільце.

Після завершення змагань  кожен учасник отримав чималу кількість позитиву.

Інструктор–методистцентру«Спортдлявсіх» Мельниченко Г.П.

13lSxou2bN8

Al1hvuIJc o

kPmzkJIAzt8

npjmWEeya7U

P5221164

P7241406

P7241423

Перегляди: 207