Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 09 червня 2017 Останнє оновлення: П'ятниця, 09 червня 2017 Опубліковано: П'ятниця, 09 червня 2017 Автор: Директор Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді П.В. Бондаренко

08 червня 2017 року в місті Подільську фахівцями із соціальної роботи Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з спеціалістами відділу-служби у справах дітей було здійснено профілактичний рейд. Метою заходу було виявлення батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, усунення причин та умов даного явища, соціальний захист дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності.

Для виявлення батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків були відвідані сім’ї, які на даний час знаходяться на обліку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На даний час з членами виявлених сімей проводиться соціальна робота щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, попередження насильства в сім’ї, профілактики алкоголізму, поліпшення санітарно-гігієнічних умов проживання тощо.

Директор                                                                                         П.В.Бондаренко

Перегляди: 326