Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 12 червня 2017 Останнє оновлення: Понеділок, 12 червня 2017 Опубліковано: Понеділок, 12 червня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

Діти – це безцінна частинка душі люблячих батьків та майбутнє нашої квітучої країни. Батьки та представники влади повинні забезпечувати не лише якісний виховний та оздоровчий процеси, а ще й цікаве дозвілля та розваги для маленьких жителів нашого міста. Саме тому управлінням культури подільської міської ради, під особистим контролем міського голови А.П.Іванова та першого заступника міського голови Понепалюк Т.С., в місті було організовано та проведено літні вистави.

 

9 червня 2017 року в міському будинку культури відбулась літня театралізована вистава до Дня захисту дітей«ЯК БАБА ЯГА ЛІТО ЗАБРАЛА». На святковому заході була присутня виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Понепалюк. Перед початком вистави вона привітала дітей з початком літнього відпочинку, побажала гарного оздоровлення, щоб 1-го вересня радісними та щасливими діти повернулись до рідної школи. Щоб кожен літній день буде для них чарівним і змістовним, цікавим і неповторним. Також Тетяна Понепалюк побажала дітям не забувати про добрі вчинки і допомагати всім, хто цього потребує, як це роблять герої святкової вистави.

 

Наші маленькі актори, співаки та учасники танцювальних колективів, під час гри у виставі, викладались на всі 100 відсотків своїх можливостей, за що були нагороджені бурхливими оплесками юних глядачів. Також на високому рівні виконали поставлене завдання і працівники міського будинку культури.

 

Після вистави всі діти, які прийшли на виставу, мали змогу обміняти свої запрошення на морозиво, яке роздавали в холі будинку культури. Також маленькі подільчани, хто бажав, могли порозважатись на ігровому майданчику з казковими героями.

 

DSC01454

viber image 6

DSC01479

DSC01481

DSC01492

viber image 4

DSC01500

DSC01505

DSC01508

DSC01521

DSC01533

viber image 9

DSC01542

DSC01544

viber image 

Перегляди: 188