Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 19 червня 2017 Останнє оновлення: Понеділок, 19 червня 2017 Опубліковано: Понеділок, 19 червня 2017 Автор: Директор Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді П.В. Бондаренко

Семінар «Навчання методології наставництва»

         14-15 червня в місті Одеса відбувся один з циклу семінарів громадської організації «Одна надія» для представників департаменту освіти і науки, керівників дитячих  закладів, фахівців з соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівців служб  у справах дітей, спеціалістів громадських/благодійних організацій. Тема даного семінару «Навчання з методології наставництва».

         Спеціаліст Подільського міського центру для сім’ї, дітей та молоді Ткач О.В. відвідала семінар з метою познайомитись  з наставництвом, як формою взаємодії з дитиною, яка виховується в державному закладі.

         В подальшому планується оцінити потребу в наставництві в місті Подільськ  і виходячи з потреб та на виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення  організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» щодо наставництва» спільно з спеціалістами причетних структур,  впроваджувати  наставництво, як  форму взаємодії з дитиною, яка виховується в державному закладі (Подільська школа-інтернат) на території міста Подільськ.

                                                                Директор                                                                            П.В.Бондаренко

image1

image

image3

image4

image5

image6

Перегляди: 151