Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 23 червня 2017 Останнє оновлення: П'ятниця, 23 червня 2017 Опубліковано: П'ятниця, 23 червня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

Відбулась червнева сесія Подільської міської ради

 

21 червня 2017 року відбулась чергова сесія Подільської міської ради.

На засіданні був присутній 21 депутат з 34, якими було затверджено 11 проектів рішень.

Перші два проекти рішень, що стосувались соціальної сфери міста, представила виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Понепалюк. Дані проекти затверджували підсумки роботи навчальних закладів міста за 2016-2017 н.р. і план роботи на наступний навчальний рік, а також вносили зміни до положення про Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Два проекти рішень, які стосувалися міського бюджету та економічних питань, представила заступник міського голови - начальник фінансового управління - Олена Музичук.

Наступним, з сьома проектами рішень, перед депутатами виступив заступник міського голови Анатолій Корчовий, який запропонував для голосування проекти з комунальних та земельних питань.

Всі питання були детально розглянуті та обговорені на депутатських комісіях, які відбулись напередодні сесії. Це дало змогу продуктивно та оперативно провести засідання. 

DSC01962

DSC01973

DSC01945

 

 

Перегляди: 349