Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 07 липня 2017 Останнє оновлення: П'ятниця, 07 липня 2017 Опубліковано: П'ятниця, 07 липня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

Ні для кого не є секретом, що в Україні проводиться реформа децентралізації, яка базується не лише на створені об’єднаних громад, але й на децентралізації фінансів. Для того, щоб працівники місцевого самоврядування краще розуміли ті процеси, які відбуваються в бюджетній сфері, громадські організації проводять для них круглі столи та семінари.

06 липня 2017 року в Подільському будинку культури відбувся виїзний семінар для представників влади Подільська, Подільського, Окнянського, Ананьївського та Захарівського районів Одеської області під назвою «Взаємозв’язок стратегічного планування з бюджетним процесом».

Першою до всіх присутніх, зі вступним словом, звернулась радник міського голови Марія Василівна Мазур, яка подякувала організаторам та всім, хто приєднався до даного заходу, за приділену увагу такому важливому питанню, як децентралізація та бюджетне планування та виразила впевненість у плідності такої спільної роботи. Далі радник міського голови передала слово директору «Центру розвитку місцевого самоврядування» Юлії Молодожен, яка розповіла учасникам семінару про реформування територіальної організації влади, новації та перспективи даного процесу. Галинська Олеся, експерт з бюджетних питань, розповіла гостям заходу про взаємозв’язок стратегічного планування з бюджетним процесом.

Після перерви запрошені до участі в семінарі були поділені на дві групи. Перша, а це сільські голови, були запрошені до малої зали, де Віктор Бондарук, експерт Одеського ЦРМС, розповів їм про стратегічне планування розвитку територій в умовах реформ, про державний Фонд регіонального розвитку та інше. В цей же час друга група, яка складалась з бухгалтерів, обговорювала з Олесею Галинською нормативно-правове забезпечення організації бюджетного процесу на місцевому рівні та інші важливі питання.

Представлена інформацію була дійсно цікавою, актуальною та професійно підготовленою. Можна з впевненістю сказати, що кожен з учасників семінару почерпнув для себе багато корисного.

DSC02482

DSC02485

DSC02493

DSC02510

DSC02531

DSC02541

DSC02556

DSC02580

DSC02584

DSC02586

DSC02606

DSC02613

DSC02614

 

Перегляди: 224