Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Субота, 08 липня 2017 Останнє оновлення: Субота, 08 липня 2017 Опубліковано: Субота, 08 липня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

07 липня 2017 року  в м. Подільськ стало одним з визначних днів, тому що  саме в цей день відбулось офіційне відкриття міського «Центру денного перебування та розвитку дітей» в рамках Проекту «Нова оселя: інтеграція та  психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених  сімей у м. Києві та Одеській області».  Упродовж останніх років держава здійснила низку реальних кроків,що передбачають психосоціальну підтримку дітей, які зазнали впливу військових дій,зокрема дітей з сімей учасників АТО та вимушених переселенців. Відкриття даного центру це ще один доказ того, що доля цих дітей  не байдужа як державі і європейській спільноті, так і міській владі та громадськості, і вони готові поділитися з ними своєю  турботою, увагою,  розумінням, адже надання їм нашої підтримки й допомоги-справа честі кожної людини, реальний  вияв людяності та любові.

На урочистому заході були присутні: директор міжнародної громадської організації «Соціальні  ініціативи з  охорони праці та здоров’я»- Єлєнєва Ілона Ігорівна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Музичук  Олена  Валеріївна, радник міського голови- Мазур Марія Василівна, керівники структурних підрозділів міської ради,установ міста та громадськості.

Першою перед присутніми виступила заступник міського голови Олена Музичук, яка привітала гостей заходу та дітей із відкриттям центру. Вона зазначила, що міською владою проводиться низка заходів щодо соціальної підтримки вразливих категорій сімей міста у тому числі й сімей вимушених переселенців та учасників АТО. Такрж заступник міського голови висловила слова вдячності представникам Європейського Союзу та Міжнародній громадській організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я » на чолі за довіру та підтримку, а дітям, які будуть відвідувати центр побажала здоров’я, радості та цікавого змістовного дозвілля.

Директор Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я »  Ілона Єлєнєва, під час свого виступу, подякувала Голові  Правління громадської організації «Одеський обласний осередок Ліги соціальних працівників України» Антоніні Січко, яка тепер є директором Центру, за її працю та самовідданість, а також висловила вдячність міській владі за підтримку та допомогу у відкритті закладу. Вона привітала дітей з даним урочистим днем та побажала їм щастя і злагоди у стінах цього дитячого центру.

Далі заступник міського голови Олена Музичук та Ілона Єлєнєва, разом із присутніми дітьми, урочисто розрізали стрічку, а потім вручили  Антоніні Січко символічний ключ від Центру, тим самим офіційно відкрив «Центр денного перебування та розвитку дітей».

Після зазначених урочистостей слово для виступу було надане  Голові  Правління громадської організації «Одеський обласний осередок Ліги соціальних працівників України» Січко Антоніні Іванівні. Вона подякувала всім, хто прийняв участь та допоміг відкрити даний заклад для дітей. Антоніна Іванівна від усього серця побажала всім міцного здоров’я та життєвої наснаги, щоб, не зважаючи на складне становище в Україні, у кожної дитини була своя мрія, до здобуття якої вона буде прагнути і всі дорослі їй в цьому допоможуть, а також побажала щастя, радості, добра і благополуччя.

Наступною до присутніх із словами привітань та вдячності звернулась представниця батьківської громади.

Захист дітей та піклування про їх здоров’я, освіту та дозвілля є надзвичайно важливим не лише для держави чи батьків, а й для всього цивілізованого суспільства.

DSC02620

DSC02622

DSC02627

DSC02628

DSC02630

DSC02646

DSC02657

DSC02659

DSC02660

DSC02662

DSC02669

DSC02670

DSC02678

DSC02681

Перегляди: 561