Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 13 липня 2017 Останнє оновлення: Четвер, 13 липня 2017 Опубліковано: Четвер, 13 липня 2017 Автор: Радник Подільського міського голови М.В. Мазур

11 липня 2017 року місто Подільськ відвідала делегація з Савранського району. В складі делегації були представники соціальної сфери та депутат районної ради Мелецький Максим Сергійович.

         Мета приїзду: ознайомлення та впровадження передового досвіду Подільського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді в свою роботу.

         Гості відвідали соціальні об»єкти: центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді  з функціональними обмеженнями ( завідувач – Шалашна Н.Г.), міський соціальний гуртожиток для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

(директор – Кушнір Н.В.),  мали  можливість поспілкуватися з керівниками та спеціалістами даних установ, мешканцями гуртожитку та вихованцями центру реабілітації.

         Депутат Савранської районної ради виявив бажання відвідати і створений в нашому місті геріатричний будинок милосердя «Родина», в якому керівник закладу А.А. Перепелиця ознайомила його з умовами проживання мешканців. Максим Сергійович був приємно вражений побаченим.

         В центрі соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді ділилися досвідом та надавали вичерпні професійні відповіді на запитання колег директор центру Бондаренко П.В., начальник відділу соціальної роботи Реньгач Г.В., фахівці із соціальної роботи. Господарі та гості обговорювали питання  організаційно-правового, методичного та інформаційного забезпечення діяльності центрів, впровадження нових форм та методів здійснення соціальної роботи з різними категоріями сімей, дітей та молоді.

         Наостанок відбулася зустріч депутата Савранської районної ради Мелецького М.С. та Подільського міського голови Іванова А.П.

         Максим Сергійович від імені делегації району подякував міську владу за гостинний прийом та надані консультації.

Радник Подільського міського голови                         М.В. Мазур 

SAM 3468

Перегляди: 281