Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 10 серпня 2017 Останнє оновлення: Четвер, 10 серпня 2017 Опубліковано: Четвер, 10 серпня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

Тандем поліції та міської влади

 

Одне з основних завдань, яке стоїть перед міською владою, це забезпечення комфортних умов проживання для жителів міста. До цих умов також входять протидія правопорушенням та профілактика скоєння злочинів.

8 серпня 2017 року міський голова Анатолій Павлович Іванов завітав до Подільського відділу поліції, де йому продемонстрували нові відеокамери, які встановили по місту з-за підтримки місцевої влади, для забезпечення безпеки життя гостей та жителів міста.

Працівники поліції детально розповіли та наочно продемонстрували можливості і функціонал нових засобів спостереження. Начальник Подільського відділу поліції Микола Піщанський розповів меру міста про плани на майбутнє удосконалення технічної частини моніторингу ситуації в місті. Також керівник Подільської поліції подякував  Анатолію Павловичу Іванову та депутатському корпусу за допомогу від міської влади у придбанні продемонстрованих технічних засобів. 

DSC02996

DSC03012

Перегляди: 299