Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 18 вересня 2017 Останнє оновлення: Понеділок, 18 вересня 2017 Опубліковано: Понеділок, 18 вересня 2017 Автор: Директор Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді П.В. Бондаренко

        Основною метою діяльності Подільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді різних категорій населення, які потребують допомоги. Для профілактики негативних явищ спеціалісти та фахівці із соціальної роботи центру систематично беруть участь у батьківських зборах, засіданнях, лекціях, тренінгах на зазначену тематику. Одне з пріоритетних місць у роботі центру посідають профілактичні заходи у закладах освіти.

        14 вересня 2017 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 та в ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбулися загальношкільні батьківські збори. З метою консультування, співпраці та профілактики негативних явищ в учнівському та батьківському колективах, а також попередження неналежного виконання батьками своїх обов’язків, фахівець із соціальної роботи центру - Валькер Катерина Петрівна прийняла участь у зазначених заходах.

        На загальношкільних батьківських зборах були присутні директори шкіл, заступники з навчальної роботи, фахівець із соціальної роботи Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти відділу служби у справах-дітей, голови батьківських комітетів. Під час заходу обговорювалися питання взаємодії закладів освіти та сімей учнів, поведінки схильної до правопорушень деяких учнів школи, належного відвідування учнями школи, батьківської відповідальності за створення належних умов для розвитку та виховання дітей.

       Фахівець центру поінформувала присутніх щодо батьківської відповідальності у створенні умов для виховання та розвитку дітей, а також щодо важливості співпраці батьків, дітей, соціальних служб, закладів освіти, відділу поліції та, за потреби, закладів охорони здоров’я у вихованні дітей.  

          Якщо у Вас виникли проблеми, є труднощі при вирішенні будь-яких питань або просто є бажання почути пораду – звертайтеся до фахівців Подільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: вулиця 8 Березня, 27, тел. 2-22-01, 2-25-52.

          Наші послуги безкоштовні та конфіденційні.

Директор                                                                                  П.В.Бондаренко

Перегляди: 165