Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 19 вересня 2017 Останнє оновлення: Вівторок, 19 вересня 2017 Опубліковано: Вівторок, 19 вересня 2017 Автор: Завідувач відділом фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи центру «Спорт для всіх» Мельниченко Г. П.

Естафети проф. ліцею до Дня фізичної культури та спорту

                      11 вересня 2017 року на території міського професійного  ліцею Подільським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» були проведені спортивні естафети  серед дівчат та хлопців ліцеїстів , присвячені Дню фізичної культури та спорту України.

                      В змаганнях взяло участь 17 команд (30 дівчат та 55 хлопців ). Позитивно налаштовані, бадьорі студенти  активно брали участь в шести естафетах. Та головним у цих змаганнях було не переможне перше місце, а весело проведений час з користю для здоровя.

                      З привітальним словом та побажанням успіхів в навчанні і фізичному розвитку звернувся до учасників директор центру «Спорт для всіх» Конюхов В. В.

                     Дівчата та хлопці змагались в різних конкурсах. Дівчата в  першому конкурсі «Стріляне око» - повинні були як найскоріше з перешкодами   набрати в 3-х літрову банку води. Другий конкурс був «Обруч» - найдовше крутити. В третьому конкурсі «Стрибки зі скалкою» учасниці змагань стрибали на витримку. Четвертий конкурс був «Віджимання від лавки» - кількість раз. Пятий конкурс «Чіка» - це метання мішечків з крупою на точність. Для хлопців  першим конкурсом був «Човниковий біг», другим – «Штрафний кидок» на кількість попадань в баскетбольне кільце, третім – «Вправний господар» це перенос мішків з пшеницею на швидкість і четвертим конкурсом була «Дошка»- виштовхнути  суперника з кола.

                   І хоча боротьба була запеклою, пристрасті вирували не на жарт, закінчилися змагання на дружній, товариській ноті.

Результати змагань серед дівчат:

1 місце виборола команда 25 – КД групи;

2 місце отримали учні  13 – КПД групи;

3 місце посіла команда 17 – КОгрупи.

Результати змагань серед хлопців:

1 місце виборола команда 6 – МШД групи ;

2 місце отримали учні  183 групи ;

3 місце посіла команда 5 – МШД групи.

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

             

Завідувач відділом фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи центру «Спорт для всіх»  Мельниченко Г. П.

P9112714

P9112718

P9112725

P9112731

P9112735

P9112740

P9112743

 

 

 

 

 

Перегляди: 158