Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 22 вересня 2017 Останнє оновлення: П'ятниця, 22 вересня 2017 Опубліковано: П'ятниця, 22 вересня 2017 Автор: Власна інформація

В п’ятницю, 15 вересня, відбулися чергові збори громадської організації «Союз Чорнобиль», під головуванням Новохатського Г.Г.

На зборах були присутні: радник міського голови Мазур М.В., начальник управління соціального захисту Коломейчук І.К., начальник відділу експлуатації та розвитку житлово-комунального господарства міста Галушка К.В., головний лікар ЦПМСД Дворачук С.Є., а також начальник Пенсійного фонду Швець О.А. Голова організації Новохацький Г.Г. розповів про свою участь в загальноукраїнській конференції, про зміни, які відбулись в законодавстві, що стосуються життєдіяльності «чорнобильців».

В своєму виступі начальник управління соц. захисту Коломейчук І.К. акцентувала увагу на питаннях соціального захисту інвалідів війни, зокрема на начисленні пільг та субсидій, санітарно-курортного оздоровлення, компенсацій на харчування, зубопротезування та інше. Також начальник управління детально роз’яснила зміни по начисленню субсидій на зимово-опалювальний сезон 2017-2018 рр.

Начальник відділу експлуатації та розвитку житлово-комунального господарства міста Галушка К.В. інформувала про прийняття тарифів на обслуговування багатоповерхових будинків, детально розповіла про форми господарювання ОСББ, будинків, де є управителі, про роботу житлово-комунальних служб міста, про підготовку до нового опалювального сезону та до роботи в осінньо-зимовий період.

Про нову  пенсійну програму розповіла начальник Пенсійного фонду Швець О.А., зокрема звернула увагу на осучаснення пенсій та перерахунок пенсій військовим.

В ході зустрічі було розглянуто важливе питання по наданню медичних послуг інвалідам та ветеранам війни. З цим питанням виступила головний лікар Дворачук С.Є. «Питання медичної допомоги інвалідам війни, пільговим категоріям, не тільки важливе, а й одне з головних, яке стоїть перед нами, медиками», - сказала Світлана Євгенівна – «Адже, саме від нас залежить не тільки здоров’я наших пацієнтів, а й життя, тому ми завжди стараємося надати їм своєчасно допомогу і, при  можливості, забезпечити ліками». Було піднято питання про лікаря, який би безпосередньо працював з ліквідаторами на ЧАЕС, надавав їм індивідуальні консультації. Світлана Євгенівна обіцяла, що ця проблема буде вирішена в найближчий час.

З заключним словом виступила радник міського голови Мазур М.В., яка подякувала від імені мера міста Іванова А.П., всіх членів організації та їх голову Новохацького Г.Г., за довгорічну, плідну співпрацю, розуміння та взаємопідтримку. Вона висловила впевненість, що ця необхідна спільна діяльність буде продовжуватися й далі.

Марія Василівна розповіла про роботу соціальних структур міста, про соціальний захист всіх категорій населення Подільська і відповіла на запитання присутніх.

Перегляди: 146