Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 02 жовтня 2017 Останнє оновлення: Понеділок, 02 жовтня 2017 Опубліковано: Понеділок, 02 жовтня 2017 Автор: Директор Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді П.В. Бондаренко

Не залишаймо дітей в небезпеці!

 

      Подільським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюється соціальна робота з різними категоріями населення нашого міста. Зокрема, відповідна робота проводиться з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Для виявлення таких сімей на підставі чинного законодавства Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримує повідомлення від різних установ, організацій та громадян м. Подільська та інших міст України.

      На жаль, в повсякденному житті сімей нашого міста виникають ситуації, які безпосередньо загрожують життю та здоров’ю дітей. І тільки своєчасне втручання Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу служби у справах дітей, Подільського відділу поліції, Подільської міської лікарні можуть зберегти здоров’я та життя нашим маленьким громадянам.  

      Згідно Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання, кризове втручання у ситуацію здійснюється протягом 24 годин, екстрене – негайно. Кризове та екстрене втручання – це:

$1-          психологічна допомога (консультування, підтримка, діагностика, корекція, психотерапія, реабілітація);

$1-          надання інформації з питань соціального захисту населення;

$1-          допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами;

$1-          представництво інтересів;

$1-          корекція сімейних стосунків;

$1-          допомога в отриманні безоплатної правової допомоги;

$1-          організація надання невідкладної медичної допомоги;

$1-          організація надання притулку.   

Якщо Вам стала відома ситуація, яка загрожує життю та здоров’ю дитини, Ви можете звернутися до фахівців із соціальної роботи Подільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: вул. 8 Березня, 27, тел. 2 – 25 – 52, 2 – 22 – 01.

Адже оперативне реагування може зберегти здоров’я дитини, а можливо і життя. Не залишаймо дітей  у небезпеці!    

Директор                                                                                         П.В.Бондаренко

Перегляди: 144