Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 03 жовтня 2017 Останнє оновлення: Вівторок, 03 жовтня 2017 Опубліковано: Вівторок, 03 жовтня 2017 Автор: Головний секретар Меморіалу Валерій Семенович Гуменюк

VIII – й Меморіал з шахів міжнародного гросмейстера

Віктора Олександровича Мельниченка

        З 28 вересня по 1 жовтня 2017 року в нашому місті Подільським центром «Спорт для всіх»  був проведений черговий VIII – й Меморіал з шахів міжнародного гросмейстера Віктора Олександровича Мельниченка.  Гостями Меморіалу в цьому році були представники міст Ізмаїла, Балти, Роздільної, пгт. Ширяєва. Сім найсильніших шахістів нашого міста теж взяли участь в Меморіалі. Гра була жорсткою, безкомпромісною. З перших же турів лідерство захватили: кандидат в майстри Хіміч Анатолій з  Балти та неодноразовий переможець Меморіалів В.О. Мельниченка  кандидат в майстри, наш земляк Мамедов Афлатун. Начебто і в цьому році  удача  посміхнулась Мамедову. Але ні. Дуже цікаво пройшов черговий, 5-й тур, Меморіалу. Зразу 5 шахістів набрали однакову кількість очок по 3 ½. Не очікувано Мамедов програв кандидату в майстри з Роздільної Крулику Віталію. Хіміч Анатолій програв першорозряднику Сергію Лобанову, переміг одного з найсильніших шахістів міста Руденкова Олександра, який потерпів  поразку від першорозрядника Шевчука Миколи. Але вже в 6-му турі все стало на свої місця. Три кандидата в майстри Мамедов Афлатун, Крулик Віталій і Хіміч Анатолій впевнено переграли своїх суперників і до кінця Меморіалу не здавали своїх позицій. Всі троє після закінчення 9-го туру набрали однакову кількість очок по 7 ½ . І тут до розподілу місць вмішався коефіцієнт Бухгольца, який і розклав все по своїм місцям. Самий високий коефіцієнт виявився у кандидата в майстри з Балти Хіміча Анатолія – 43. Він і став переможцем 8-го Меморіалу В.О. Мельниченка. Друге місце по Бухгольцу – 41,5 посів кандидат в майстри з Роздільної Крулик Віталій. Третє місце по Бухгольцу – 40,0 у Мамедова Афлатуна. Всі три призери отримали подяки від Подільського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», пам’ятні фото та таблицю результатів.

     Потрібно відмітити успішну гру Лобанова Сергія, який з 5 очками зайняв гідне 4 місце. Не залишився без уваги ветеран шахів 82-річний першорозрядник з Ширяєва Шлієнко Володимир, якому було вручено  винагороду.

    29.09.2017 р. пройшов бліц-турнір, в якому взяло участь 6 шахістів. Перше місце посів Руденко Олександр, друге місце – Мамедов Афлатун, третє у Хіміча Анатолія. Всім учасникам Меморіалу були вручені таблиці результатів та пам’ятні фотографії. До зустрічі в черговому Меморіалі В.О. Мельниченка.

Головний секретар Меморіалу Валерій Семенович Гуменюк.

P9290009

P9290011

P9290012

P9290014

P9290015

 

P9290017

PA010019

Перегляди: 227