Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 10 жовтня 2017 Останнє оновлення: Вівторок, 10 жовтня 2017 Опубліковано: Вівторок, 10 жовтня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

Відбулась селекторна нарада

 

9 жовтня 2017 року під головуванням першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Терещука О.Д. та заступника голови ОДА Колебошина С.В. відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об’єднаних територіальних громад та місцевого самоуправління міст обласного значення. У нараді, в режимі відео-конференції, прийняли участь: виконуюча обов’язки першого заступника міського голови  Мазур М.В., заступник міського голови Корчовий А.В, начальник відділу-служби у справах дітей Самборський В.П. та директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бондаренко П.В.

Першим розглядалось питання про виконання протокольного доручення селекторної наради облдержадміністрації від 26 червня 2017 року щодо здійснення соціальної роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах та сім’ями, у яких виховуються діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Кіріяк А.І. підвела підсумки результатів виконання доручення та вказала на існуючі недоліки в роботі відповідних відділів в деяких районах та містах.

Також по цій темі доповіла т.в.о. директора Одеського обласного Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Андреасян Е.К.

Наступним питанням, яке розглядалось під час селекторної наради, було обговорення механізму визначення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та нюансыв, які виникають під час його реалізації.

Перегляди: 247