Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 01 листопада 2017 Останнє оновлення: Середа, 01 листопада 2017 Опубліковано: Середа, 01 листопада 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

30 жовтня 2017 року під керівництвом заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Світлани Шаталової відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об’єднаних територіальних громад та органів місцевого самоуправління міст обласного значення. У нараді, в режимі відео-конференції, прийняли участь: заступник міського голови  Анатолій Корчовий, начальник управління архітектури, містобудування та земельних відносин Тетяна Табан і начальник відділу з питань інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Ярослав Захаров.

Першим розглядалось питання про виконання протокольного доручення апаратної наради облдержадміністрації щодо завершення процедури підготовки та затвердження містобудівної документації на території Одеської області.

Наступним питанням, яке розглядалось під час селекторної наради, було обговорення виконання протокольного доручення селекторної наради облдержадміністрації щодо якісного наповнення сайтів райдержадміністрації.

Перегляди: 296