Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 03 листопада 2017 Останнє оновлення: П'ятниця, 03 листопада 2017 Опубліковано: П'ятниця, 03 листопада 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

 

01 листопада 2017 року відбулась 28-ма сесія Подільської міської ради.

На засіданні був присутній 22 депутати з 34, якими було затверджено 14 проектів рішень.

Першим, перед депутатами та присутніми на сесії громадянами, виступив начальник Подільського відділу поліції Микола Піщанський, який продемонстрував роботу встановлених по місту камер відеоспостереження. Навів приклади розкриття скоєних злочинів за допомогою даних приладів спостереження. Завдяки змістовній, наочній демонстрації можливостей зазначених приладів, депутати міської ради підтримали рішення про виділення грошових коштів на придбання додаткових відеокамер для встановлення на території міста.

DSC04403

Із десятьма проектами рішень перед депутатами виступив заступник міського голови Анатолій Корчовий, який запропонував для голосування проекти з комунальних та земельних питань.

Найактуальнішим з 10-ти проектів був звіт «Про стан підготовки житлово-комунальної та соціальної сфер, бюджетних установ та організацій міста до роботи в осінньо-зимовий період  2017-2018 років». Заступник міського голови розповів про роботу кожного з комунальних підприємств по виконанню запланованих робіт.

DSC04407

Міський голова зазначив, що Подільське Теплокомуненерго одним з перших в Одеській області отримав номінацію для початку опалювального періоду.

З проектами «Про внесення змін до Положення про Центр надання соціальних послуг “Родина” та «Про внесення змін в Положення про Управління соціального захисту населення Подільської міської ради», перед присутніми виступила в.о. першого заступника міського голови Марія Мазур.

DSC04410

З проектом, який стосувався внесення змін до бюджету міста, виступила заступник міського голови - начальник фінансового управління – Олена Музичук.

DSC04418

Всі питання були детально розглянуті та обговорені на депутатських комісіях, які відбулись напередодні сесії.

DSC04396

Перегляди: 323