Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 05 грудня 2017 Останнє оновлення: Вівторок, 05 грудня 2017 Опубліковано: Вівторок, 05 грудня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

04 грудня 2017 року відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об’єднаних територіальних громад та органів місцевого самоуправління міст обласного значення. У нараді, в режимі відео-конференції, прийняли участь: тимчасово виконуюча обов’язки першого заступника міського голови Марія Мазур, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кушнір та начальник відділу-служби у справах дітей Володимир Самборський.

Першим обговорювалось питання про формування місцевих програм соціального захисту населення в Одеській області на 2018-2020 роки, а також професійна адаптація учасників антитерористичної операції. Доповідали з зазначеної теми Лілія Коваленко – директор департаменту соціальної та сімейної політики Одеської облдержадміністрації.

Наступним питанням, яке розглядалось під час селекторної наради, було детальне обговорення механізму придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і виготовлення проектно-кошторисної документації.

Під час засідання обговорювались нюанси реалізації та виконання зазначених питань, а також розглядались шляхи та механізми виходу із можливих проблемних ситуацій у даних сферах.

Перегляди: 243