Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Середа, 06 грудня 2017 Останнє оновлення: Середа, 06 грудня 2017 Опубліковано: Середа, 06 грудня 2017 Автор: Військовий комісар Подільського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник С.О.ПАЛАТНІКОВ

Конокеєнко ДмитроСьогодні, 06 грудня 2017 року, ми проводжаємо в останню путь гарну людину, доброго сина, відповідального  військовослужбовця та справжнього патріота КОНОКЕЄНКА ДМИТРА ПАВЛОВИЧА.

         Дмитро народився 11 серпня 1990 року. Навчався у загальноосвітній школі № 9, у Котовському професійному ліцеї.

         У 2015 році був призваний на військову службу за мобілізацією, приймав участь  у антитерористичній операції. У серпні 2016 року за власним бажанням підписав контракт на військову службу у Збройних Силах України. Приймав участь у бойових діях у складі 11 мотопіхотного батальйону «Київська Русь».

        03 грудня 2017 року Конокеєнко Дмитро загинув, виконуючи свій військовий обов’язок.

            Пам`ять про КОНОКЕЄНКА ДМИТРА ПАВЛОВИЧА – справжнього патріота тагероя України, – назавжди залишиться у наших серцях. Ми низько схиляємо голови і висловлюємо щирі співчуття його рідним і близьким.

Військовий комісар

Подільського об’єднаного військового  комісаріату

підполковник      С.О.ПАЛАТНІКОВ

Перегляди: 1026