Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 07 грудня 2017 Останнє оновлення: Четвер, 07 грудня 2017 Опубліковано: Четвер, 07 грудня 2017 Автор: Власна інформація

8 грудня у концерт-холі «Сады Победы» відбудеться 17-а урочиста церемонія нагородження щорічного рейтингу популярності людей та подій півдня України - «Народное признание-2017», заснований Південноукраїнським Медіа Холдингом у 2001 році.

Організаторами проекту виступають відомі медіа-бренди: одеські редакції газет «Аргументы и факты в Украине», «Комсомольская правда в Украине», «Теленеделя», «Наш город», а також журнал «Фаворит удачи» та інші.

Лауреати рейтингу популярності визначаються в 36 номінаціях шляхом опитування серед понад 400 тисячної читацької аудиторії.

В цьому році, в номінації «Майбутнє Одеси», переможцем стала юна подільчанка Софія Костріцька. 7-ми річна Софія вчиться в Подільській школі-ліцеї в другому класі, займається хореографією, гімнастикою, акробатикою, пробує себе в цирковому мистецтві. Вона є багаторазовою чемпіонкою України в танцювальному шоу і естетичній гімнастиці. У 2015 році була визнана найдивовижнішою дитиною України і отримала премію Міністерства освіти «Диво-дитина». У 2016 році, на міжнародному фестивалі «Зірки Албени» в Болгарії, стала абсолютним переможцем, а в 2017 році, на конкурсі «Airena Olive», що проходив в Греції під патронатом ЮНЕСКО, стала володаркою Гран Прі. Також Софія є переможницею багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів.

Церемонія нагородження транслюватиметься в прямому ефірі 8 грудня з 18.00 на багатьох телеканалах південного регіону, серед яких: «ОК», «Здоров'я», «А1», «А2», «Новая Одесса», «Та Одесса», «КТК».

-No qcx6H-s

9D2KxisF X0

3eBltP6ufpU

7UHyfCiE1Yk

h0oq-XJXaGE

jLy0WkHwbic

ND3WQsSyY-o

nKHDiJyhkDk

T7cxWF1EqsY

vAgG2fJN-kk

Перегляди: 250