Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 12 грудня 2017 Останнє оновлення: Вівторок, 12 грудня 2017 Опубліковано: Вівторок, 12 грудня 2017 Автор: Завідувач відділом фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи центру «Спорт для всіх» Г.П. Мельниченко

В  суботу, 9 грудня 2017 року, Подільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував поїздку подільчан в      м. Балта на зимову відкриту особисту першість з настільного тенісу «TableTennisWinterGames».

Проходили змагання в спортивному залі на базі загальноосвітньої школи №1.

Свято настільного тенісу зібрало 28 учасників (22 чоловіка та 6 дівчат) з різних північних куточків Одеської області. Наше місто представляли  чотири учасника: Черновецький Сергій (залізничник), Баталов Олексій (залізничник), Осадчий Костянтин (підприємець) та Ткачук Сергій (прокурор, працюючий в м. Балта), яких підтримував Гоцуленко Михайло Павлович, пенсіонер, котрий більш ніж  60 років свого життя посвятив цій чудовій грі.

Всіх учасників було поділено на чотири підгрупи, зустрічі в яких проходили за коловою системою. Кожен кращий гравець підгрупи виходив у фінальну частину, де за коловою системою і розігрувалася доля переможця та призерів змагань.

Після дуже напружених і цікавих поєдинків на тенісних столах  суддею було оголошено четвірку фіналістів і ними стали всі учасники  нашого міста, які боролись за перемогу в різних підгрупах, з чим їх варто привітати! Молодці!

«Збираючись на змагання ми були впевненні у своїх силах, та не розраховували забрати всі призові місця» - говорили наші переможці.

А у фіналі, коли наші хлопці зіграли між собою місця розподілились наступним чином:

1 місце- Осадчий Костянтин ;

2 місце- Баталов Олексій;

3 місце- Ткачук Сергій;

4 місце- Черновецький Сергій.

Після закінчення змагань переможець на призери були нагороджені кубком, медалями, грамотами та подарунками Балтської громади.

Ми дуже пишаємось, що в нашому місті є люди, які займаються спортом та відстоюють честь міста на змаганнях.

Завідувач відділом фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи центру «Спорт для всіх»  Г.П. Мельниченко

PC090128

PC090131

PC090139

PC090141

PC090143

PC090147

PC090149

Перегляди: 213