Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 19 грудня 2017 Останнє оновлення: Середа, 20 грудня 2017 Опубліковано: Вівторок, 19 грудня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

14 грудня 2017 року, управлінням у справах освіти, сім’ї, молоді та спорту Подільської міської ради, було організовано та проведено прес-конференцію з переможцями щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді. В номінації «За внесок у розвиток місцевого самоврядування» переможцем став Володимир Самборський – начальник відділу-служби у справах дітей Подільської міської ради. У номінації «За особисту мужність» друге місце було присуджено Олександру Костянтинову – військовослужбовцю Подільського прикордонного загону.

На прес-конференції, що проходила в актовій залі ЗОШ №5, були присутні представники учнівського активу шкіл міста, які задавали гостям багато питань щодо тем, що  цікавили їх найбільше. Це були питання, що стосувались навчання, початку кар’єри, життєвих цілей та багатьох інших сторін життя переможців премії. Кожен з запитувачів отримав максимально повну та змістовну відповідь на поставлені запитання.

Наприкінці заходу, головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді Наталія Русавська зазначила, що кожен з нас, хто хоче чогось досягнути в житті, повинен виховувати в собі професіоналізм, цілеспрямованість та завзятість. Також вона висловила думку, що Премія Одеської обласної ради талановитій молоді стимулює учасників конкурсу до розвитку, допомагає йти до нових звершень та досягати успіху.

DSC04831

DSC04832

ФОТО  з сайту Одеської обласної ради

405e83c2-9d54-49fb-b004-a925a043d656

 

 

Перегляди: 684