Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 21 грудня 2017 Останнє оновлення: Четвер, 21 грудня 2017 Опубліковано: Четвер, 21 грудня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

18 грудня 2017 року в кабінеті міського голови Іванова А.П. відбувся прийом громадян. На прийомі були присутні представники комунальних структур  міста, щоб оперативно відреагувати на звернення громадян, або відразу надати необхідні консультації.

Жителями міста піднімались питання, щодо ліквідації підтоплення багатоквартирного будинку, виготовлення документів на багатоквартирний будинок та деяких інших ситуацій, що потребували уваги та допомоги з боку міського голови та виконавчого комітету Подільської міської ради.

В кожного із людей, що звернулись до міської влади, є власна, унікальна проблема, питання або пропозиція, вирішення та втілення яких потребує індивідуального підходу.

Міським головою були уважно вислухані всі, хто прийшов на прийом та роздані доручення відповідним структурам і підрозділам для скорішої допомоги громадян із розв’язання їх проблемних питань.

 

DSC04851

DSC04853

DSC04854

DSC04856

DSC04857

 

Перегляди: 297