Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 21 грудня 2017 Останнє оновлення: Четвер, 21 грудня 2017 Опубліковано: Четвер, 21 грудня 2017 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

18 грудня 2017 року, під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Терещука О.Д., відбулась селекторна нарада з представниками РДА, об’єднаних територіальних громад та органів місцевого самоуправління міст обласного значення. У нараді, в режимі відео-конференції, прийняли участь: перший заступник міського голови Тетяна Понепалюк, головний лікар Подільської міської лікарні Олександр Жуковський, головний лікар ЦПСД Світлана Дворачук, співробітники лікарні, а також представники фінансового управління та управління соціального захисту населення.

На нараді обговорювались питання роботи обласного комітету з питань забезпечення доступності осіб із інвалідністю, порядку фінансування закладів первинної ланки медичного обслуговування та забезпечення населення Одеської області інсуліном на 2018 рік.

Під час засідання обговорювались нюанси реалізації та виконання зазначених питань, а також розглядались шляхи та механізми виходу із можливих проблемних ситуацій у даних сферах, особливо, що стосувались доступності послуг для людей з інвалідністю.

Перегляди: 250